MK| EN | SQ

www.skopje.gov.mk
Portali zyrtar i Qytetit te Shkupit

Identifikim për persona të autorizuar
Emri i identifikimit:

Fjalëkalimi:


Register 
Kam harruar fjalëkalimin


Institucionet
Koha ne Shkup
Parashikime
AKTUALITETE
Parada e maturës 2019
MATURANTËT LUAJTËN KUADRIL PËR HERË TË 13 –TË            17.05.2019
Në sheshin "Maqedonija" sot (17 maj 2019, e premte) u mbajt " Parada e maturës 2019" dhe maturantët nga Shkupi, saktë në mesditë, bashkë me moshatarët e nga disa qytete në vend dhe Evropë, për herë të 13-të e luajtën “kuadril” nën tingujt e operës së shtrausit. Paradën e maturës, e 13-ta me rradhë e hapi kryetari i Qytetit të Shkupit,Shilegov ...   më shumë
GJATË FUNDJAVËS SPËRKATJE KUNDËR MUSHKONJAVE NË SHKUP            17.05.2019
Qyteti i Shkupit I informon qytetarët se dezinsektimi terestik dhe me aeroplan (faza e parë) në territorin e Qytetit të Shkupit kundër mushkonjave do të fillon më datë 18.08.2019 (me aeroplan) dhe më 19.05.2019 (terestik) gjegjësisht: ...   më shumë
PERFORMANCË E SUKSESSHME E EKIPEVE SPORTIVE TË QYTETIT TË SHKUPIT NË GARAT NË PODGORICË            16.05.2019
Ekipet më të mira sportive të shkollave të mesme nga Shkupi, të cilat dje garuan me moshatarët e tyre nga qyteti i binjakëzuar Podgoricë, Mali i Zi, arritën rezultate solide. Ekipet nga Shkupi garuan me bashkëmoshatarët e tyre nga Podgorica në basketboll, hendboll dhe futsall në konkurrencë të meshkujve dhe femrave, si dhe në volejboll në konkurrencë të femrave. ...   më shumë
FTESË PËR SEANCËN E 33-TË TË KËSHILLIT TË QYTETIT TË SHKUPIT            16.05.2019
Këshilli i Qytetit të Shkupit do të mbajë seancën e 33-të, nesër /16 maj 2019 (e martë)/, me fillim në orën 12.00 ...   më shumë
FILLOI REALIZIMI I PROJEKTIT PËR NDËRTIMIN E URËS SË RE NË LUMEN VARDAR NË AERODROM            24.04.2019
më shumë
“PARKU I QYTETIT 2” DO TË FORMOHET NË VENDIN KU PO PASTROHET DEPONIA NË KARPOSH            23.04.2019
më shumë
SHILEGOVI NË TAKIMI BILATERAL ME KRYETARIN E TIRANËS, VELIAJ            12.04.2019
më shumë
KRYETARI SHILEGOV I EMËRUAR PËR KRYETAR I NALAS            11.04.2019
më shumë
QYTETI I SHKUPIT DHE UNDP E GJELBËROJNË KULMIN E QTQ            19.02.2019
më shumë
EDHE NJË MASË TJETËR KUNDËR NDOTJES: SUBVENCIONE PËR KONDICIONERË INVERTER            07.02.2019
më shumë
SHILEGOV: "VARDARISHTE" ËSHTË E KALUAR, NDËRMARRJE TË RE PUBLIKE PËR QENTË E RRUGËS            31.01.2019
më shumë
U NËNSHKRUA MARRËVESHJA PËR BLERJEN E EKO AUTOBUSËVE TË RINJ NE SHKUP            28.01.2019
më shumë

Arkivi i lajmeve >>

Paralajmërime

     Facebook
  Twitter
  Youtube Channel

| Најава
Administrata |  Kontakt |  Pyetje |  Panorama
Vizitorë: 1301919